İSMAİL ARSLAN

Yalova Taşköprü Belediye Başkanı

18 Mayıs 1975 Taşköprü doğumluyum.

İlk ve orta öğrenimini Taşköprü’de tamamladıktan sonra Yalova Endüstri Meslek Lisesinden mezun oldum. Okul sonrası ticarete atıldım. 1995-1996 yılları arasında vatani görevimi tamamladım.

1997-2000 yılları arasında özel bir şirkette çalıştım. 2000-2004 yılları arasında sebze meyve ticareti ile uğraştım. 2005 yılında kendi şirketimi kurarak Yalova Sebze ve Meyve Halinde ticari hayatıma başladım. 2008 yılında Yalova Sebze ve Meyve Halinde dernek başkanlığına seçildim, halen bu görevimi yürütmekteyim. Evli ve üç çocuk babasıyım. Taşköprü Beldesinde Gıda ve İnşaat sektöründe hizmet vermekteyim.

2014-2019 yılları arasından Taşköprü Belediyesinde (Yalova) Meclis Üyesi olarak görev yaptım. 31.Mart.2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucu Taşköprü Belediye Başkanı olarak seçildim.  

ÇOK KULLANILAN NOKTALARA DEZENFEKTAN KONULMASI

Çok Kullanılan Noktalara Dezenfektan Konulması
Yazdır / Tarih: 2020-04-11

Çok değerli Taşköprü Belde Halkımız Havaların ısınması,doğanın yeşerip güzelleşmesiyle doğayla buluşma özlemimiz artacaktır.Kendimize ve çok sevdiklerimize farkında olmadan zarar verip kötü sonuçlar doğuracak durumlar yaratabiliriz.Bununla ilgili daha hashas ve itinalı olmalıyız. Ayrıca Korona virüsüne karşı aldığımız tedbirler içerisinde Duraklarımıza ve bazı noktalara El Dezenfektanları monta edilmiştir.Sizlerden isteğimiz bu Dezenfektanları korumanız,kollamanız,sahip çıkmanızdır.Sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir. Taşköprü Belediye Başkanı İsmail ARSLAN #EvdekalTaşköprü #HepberaberBaşaraçağız