Kurumumuzda Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin İşçi Kadrolarına Geçiş Sınavı Sonuçları

Kurumumuzda Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin İşçi Kadrolarına Geçiş Sınavı Sonuçları

          Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24’üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar hakkındaki Tebliğ’in 39.maddesinin 5.fıkrası gereğince sınav sonuçları aşağıdadır. İlgililere ilanen duyurulur.

 

                                                                                                                     Nedret GÜLEN

                                                                                                                     Belediye Başkanı

TAŞERON İŞÇİ SINAV SONUÇLARI

Sıra No

ADI SOYADI

TC KİMLİK NO

ÇALIŞTIĞI BİRİM GÖREVİ

SINAV SONUCU

  1

Şaban AKAY

107******74

Fen İşleri Müd.

Şoför

BAŞARILI

  2

Aydın KARA

430******90

Fen İşleri Müd.

Şoför

BAŞARILI

  3

Sinan YÜCELİN

605******20

Fen İşleri Müd.

Şoför

BAŞARILI

  4

Rıdvan AKTAŞ

115******96

Fen İşleri Müd.

Su Kanal.Elemanı

BAŞARILI

  5

Berkay KILIÇ

440******02

Fen İşleri Müd.

Su Kanal.Elemanı

BAŞARILI

  6

Arif UYANIK

433******16

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

  7

Arif EVREM

189******62

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

  8

Emrah ÜNLÜ

472******68

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

  9

Caner NALBANTOĞULLARINDAN

465******04

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

10

Ferhat ŞAHİN

475******38

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

11

Adile DÜVENCİ

416******40

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

12

Zübeyde YILMAZ

422******92

Fen İşleri Müd.

Temizlik Elemanı

BAŞARILI

13

Serkan YILMAZ

299******40

Fen İşleri Müd.

Çöp Arkası Elemanı

BAŞARILI

14

Salih SOYYİĞİT

341******24

Fen İşleri Müd.

Çöp Arkası Elemanı

BAŞARILI

15

Orhan KORUCU

420******64

Fen İşleri Müd.

Çöp Arkası Elemanı

BAŞARILI

16

Kadir KAYA

463******92

Fen İşleri Müd.

Kepçe Yağcısı

BAŞARILI

17

Nazmi KURTULMUŞ

319******96

Fen İşleri Müd.

Elektrikçi

BAŞARILI

18

Yüksel ERDEMİR

184******82

Fen İşleri Müd.

Su Sayaç Okuma El.

BAŞARILI

19

Mustafa DEMİR

245******32

Fen İşleri Müd.

Çaycı

BAŞARILI

20

Ayşenur Sena GÜLEN

468******08

Fen İşleri Müd.

Sekreter

BAŞARILI

 

TOP